>

poniedziałek, 20 czerwca 2016

"Nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył Cię z gry..."

Cześć!
Kto może kryć się za Dziewczyną Intelektu?  Otóż jest to niezwykła piętnastolatka, której każdy dzień wyglądała nadzwyczaj podobnie. Rutyna wypełniająca jej każdy dzień zaczęła doprowadzać ją do szału. Dlatego postanowiła wprowadzić do swojego życia zmiany, które w przyszłości miały zaowocować.  Ewidentnie jej życie uległo już kilku zmianom, z których jest dumna.
Życie towarzyskie mocno się u niej rozwinęło. Z zamkniętej w czterech ścianach dziewczyny powstała dusza towarzystwa*. Jestem żywym przykładem stwierdzenia, że szara myszka może stać się w pełni pewną siebie, otwartą dziewczyną. Jednak jeszcze sporo mi brakuje, dlatego staram się nie zachłysnąć postępami i nie spocząć na laurach.
Jej zmagania czynnie obserwują przyjaciele - zwłaszcza dwie najlepsze przyjaciółki, rodzina oraz kochający chłopak. Zawsze może na nich liczyć, spędza z nimi coraz więcej czasu.
Jak każdy młody człowiek - Dziewczyna Intelektu - posiada marzenia, które zamierza zrealizować. Cały czas bowiem widzi siebie na deskach teatru czy na ekranie telewizora. Jednak nie jest to pusta osóbka, która sądzi, że jest to "fajny zawód" jedynie, ponieważ zyskujesz sławę i mnóstwo pieniędzy. Prywatne wystąpienia przed ludźmi sprawiają mi jeszcze dość spory problem, jednak nigdy go nie miałam, kiedy musiałam wyjść i przed całą szkołą zaśpiewać czy coś wyrecytować.
Warto dodać, że kocham naukę i uwielbiam zgłębiać jej tajniki. Chcę zniszczyć ten stereotyp, że osoba ze średnią bliską sześciu - siedzi w domu całymi dniami i zakuwa nawet po nocach. Dziewczyna Intelektu interesuje się wszystkim, śpiewa, rysuje, pisze, zaczyna programować i dużo czyta. Uwielbia modę, ponieważ można w ten sposób wyrazić swoją osobowość. A jaki ona ma styl? Otóż stawia na elegancję, sukienki i spódnice nie są jej obce. Ach, jakże mogłam zapomnieć! Uwielbia grać na keyboardzie - jest samoukiem i może zachwycić Was Beethovenem - Dla Elizy czy też Arianą Grande - Dangerous Woman. Na ważnych rodzinnych uroczystościach zawsze pełni funkcję kamerzysty, gdyż uwielbia montować filmy. Nauka języków jest dla niej tak fascynująca, że może pochwalić się znakomitą znajomością języka angielskiego oraz średnim poziomem znajomości języka hiszpańskiego.
Zdradzę Wam największą tajemnicę - właśnie weszliście w mój świat, z którego nie łatwo będzie Ci wyjść...

Czołem!

*na miarę swoich możliwości

4 komentarze:

  1. Masz rację, nie będzie łatwo wyjść. Zapowiada się wspaniały blog z pasją, obyś nie zawiodła! Wytrwania!
    http://wieczniepoczatkujaca.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń